Odběr novinek

Podmínky záruky (starý) Rufi

Platí až do 07.31.2016 r.

ZÁRUKA 36 měsíců DOOR to DOOR bez vycházení z domu

 

 

*Podmínky záruky


1. Firma *"RUFI"* poskytuje 36-měsíční záruku na vyráběna škrabadla, která zahrnuje: spoje, sloupky na škrábání a čalounění.

 
2. Doba platnosti záruky je počítána ode dne vystavení daňového dokladu nebo faktury (prosíme o uložení účtu pro případnou reklamaci).


3. Firma "Rufi" přejímá plnou odpovědnost za skryté a zjevné vady, které se objevily v době záruky a vyplývající z nesprávného provedení nebo vad použitých materiálů.


4. Záruka se neposkytuje na poškození čalounění nebo jiného mechanického poškození způsobeného nesprávným užíváním škrabadla v rozporu s jeho určením nebo kombinováním škrabadla s jinými částmi než zakoupenými ve firmě "Rufi".


5. Firma se zavazuje v případě přijetí a uznání reklamace opravit nebo vyměnit poškozený díl škrabadla za nový (v případě reklamace čalounění si firma vyhrazuje možnost vzniku rozdílů v odstínech použitých materiálů).


6. V případě zjištění závad, nebo poškození kteréhokoliv dílu škrabadla je nezbytné reklamaci ihned ohlásit sídlu firmy (je zakázáno používat nefunkční nebo poškozené škrabadlo, jelikož může dojít ke zranění a v krajních případech i ke smrti kočky).

 

7. Při ohlášení reklamace je dohodnut termín odběru poškozené části (v případě nutnosti celého škrabadla) kurýrem. Následně je díl po provedení opravy (maximálně 3 pracovní dny) zaslán zpět kurýrní zásilkou.  

Celé vyřízení reklamace probíhá v systému DOOR to DOOR výlučně na náklady výrobce.  Obsluha v tomto systému nezahrnuje výrobky zasílané za hranice Polska. V tomto případě  zákazník zašle nebo osobně doručí poškozený díl do sídla firmy „RUFI”. Opravený díl bude zaslán kurýrní zásilkou na náklady výrobce.


8. Reklamace jsou přijímány na základě účtu (faktura nebo paragon) nebo záručního listu, pokud byl vystaven.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych