Odběr novinek

Skrabadlo pro koćky Tuba TD-2

Cena: 251,34 €


Skrabadlo pro koćky Tuba velký dvou úrovních

Trubka vnitřní průměr 50 cm, dva vchody, výška 80 cm, průměr základny 58 cm, pokrytý bílým matným kvalitní sisal, 5 mm, a to čalouněný vnitřní stěny napuštěné voskem aby bylo umožněno jednoduché čištění a mytí, čepice, a přechod je vyrobena z lakovaného dřeva (překližky list), na každé polici s odnímatelným polštářem na praní. Tři varianty horního konce: celé víko s kulatým polštář, víko s přechodem na horní části trubice ve tvaru víka polštář měsíc snížen do trubice (14 cm), které tvoří růžice v horní části trubice (bez přechodu).

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Login to add comment

Napsat recenzi

Skrabadlo pro koćky Tuba TD-2

Skrabadlo pro koćky Tuba TD-2

Skrabadlo pro koćky Tuba velký dvou úrovních

Trubka vnitřní průměr 50 cm, dva vchody, výška 80 cm, průměr základny 58 cm,pokrytý bílým matným kvalitní sisal, 5 mm, a to čalouněný vnitřní stěny ...

Vážení zákazníci,


naše výrobky splňují nejvyšší kvalitativní normy jak pro provedení, taki pro použité materiály. Každý výrobek prochází před odeslánímhloubkovou kontrolou kvality. Současně vynakládáme maximální úsilí, abykomponenty použité na jejich výrobu byly zcela bezpečné pro kočky a člověka, např. všechny laky splňují normu DIN EN 71, což znamená, že neobsahují formaldehyd, insekticidy a těžké kovy. Laky tohoto typu lze použít v nemocnicích, i na lakování dětských hraček.Každý náš výrobek má:


- pětiletou písemnou záruku na celou konstrukci škrabadla a všechny spoje (velmi jednoduchý proces reklamace na základě fotek)


- dvouletou záruku na sloupy ke škrábání (způsob reklamace a její rozsah je v sekci Nové podmínky záruky Rufi)


- doručení v rámci celé EU zdarma, včetně plné ochrany posílaného zboží. Každý balík je pojištěn na jeho hodnotu, jednoduchý proces reklamace poškození při transportu bez účasti zákazníka, bez protokolu o škodě atd.


- plný záruční a pozáruční servis. V libovolném momentu můžete objednat libovolnou část škrabadla (i tehdy, kdy se daný model přestal vyrábět, jsou všechny jeho součásti dále dostupné jako náhradní díly).

Varianty potahu tohoto modelu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych