Pelíšky pro kočky 

Pelíšky a hračky nabízené v internetovém obchodě jsou výrobky firmy RUFI. Obdobně jako v případě škrabadel se při šití pelíšků řídíme požadavky funkčností, estetiky a kvality používaných materiálů. Abychom zajistili nejvyšší kvalitu našich výrobků, šijeme pouze z ověřených materiálů německých a polských výrobců. Námi používané materiály jsou zárukou dlouhé životnosti pelíšků a možnosti opakovaného praní (jak ručního, tak v pračce při teplotě do 40 oC). Pro výplň polštářků, lehátek a pokrývek používáme pouze silikonové výplně (antialergická silikonová výplň často používaná v polštářích pro nemluvňata), které velmi dobře snášejí praní, neztrácejí objem a dobře se odstřeďují.

 • Linie myší -  vyráběny ručně, velké hračky pro kočky, dlouhý provaz táhnout na zemi, na konci čtyři myši, které obsahují směs speciálních bylinek a zajímavé přilákat kočku.

  10,26 €
 • Maskot do nuly -  vyráběny ručně, je střední část maskot z sisalu rohoží, zatímco hraje kočka můžepoškrábat nejtěžší. Ocas ze speciální směsi bylin maskota atraktivní a zajímavékočky.

  7,56 €
 • Mascot s bylinkami -  vyráběny ručně, speciální směsi bylin nabízí velký zájem o kočku maskota.

  5,94 €
 • Myš hrát - vyráběny ručně, obsahuje speciální směs bylin, atraktivní a zajímavé kočky

  2,16 €
 • Pad hrát, obsahuje bylinky catnip.

  2,16 €
 • Myš hrát -  vyráběny ručně, obsahuje speciální směs bylin, atraktivní a zajímavé kočky.

  3,32 €

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych