Odběr novinek

Skrabadlo pro koćky D-3B

Cena: 300,46 €


Skrabadlo pro koćky D-3B
  • Podstavec 55 x 55 cm,
  • Police 40 x 55 cm
  • Budka, průměr 42 cm, výška 35 cm (čalouněná rovněž vevnitř)
  • Odpočívadlo 40 x 55 cm,
  • Válec, délka 40 cm, průměr 30 cm
  • Odrazová polička, 30 x 55 cm
  • Sloupy 1 x 100 cm, 3 x 45 cm, 1 x 20 cm, 2 x 30 cm
  • Škrabadlo plyš a mančester podstavec z dřevotřísky, kobercové škrabadlo podstavec z MDF
  • Výška škrabadla 158 cm

Die Lieferung dieses Produkts in der EU ist kostenlos !!!

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Login to add comment

Napsat recenzi

Skrabadlo pro koćky D-3B

Skrabadlo pro koćky D-3B

Podstavec 55 x 55 cm, Police 40 x 55 cm Budka, průměr 42 cm, výška 35 cm (čalouněná rovněž vevnitř) Odpočívadlo 40 x 55 cm, Válec, délka 40 cm, průměr 30 cm Odrazová polička, 30 x 55 cm Sloupy 1 x 100 cm, 3 x 45 cm, 1 x 20 cm, 2 x 30 cm Škrabadlo plyš a mančester podstavec z dřevotřísky, kobercové škrabadlo podstavec z MDF Výška škrabadla 158 cm

Vážení zákazníci,


naše výrobky splňují nejvyšší kvalitativní normy jak pro provedení, taki pro použité materiály. Každý výrobek prochází před odeslánímhloubkovou kontrolou kvality. Současně vynakládáme maximální úsilí, abykomponenty použité na jejich výrobu byly zcela bezpečné pro kočky a člověka, např. všechny laky splňují normu DIN EN 71, což znamená, že neobsahují formaldehyd, insekticidy a těžké kovy. Laky tohoto typu lze použít v nemocnicích, i na lakování dětských hraček.Každý náš výrobek má:


- pětiletou písemnou záruku na celou konstrukci škrabadla a všechny spoje (velmi jednoduchý proces reklamace na základě fotek)


- dvouletou záruku na sloupy ke škrábání (způsob reklamace a její rozsah je v sekci Nové podmínky záruky Rufi)


- doručení v rámci celé EU zdarma, včetně plné ochrany posílaného zboží. Každý balík je pojištěn na jeho hodnotu, jednoduchý proces reklamace poškození při transportu bez účasti zákazníka, bez protokolu o škodě atd.


- plný záruční a pozáruční servis. V libovolném momentu můžete objednat libovolnou část škrabadla (i tehdy, kdy se daný model přestal vyrábět, jsou všechny jeho součásti dále dostupné jako náhradní díly).

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych