Skrabadlo pro koćky Tuba TP-8/2

Cena: 699,30 €

 Skrabadlo pro koćky Tuba TP-8/2

Tuba z podestem  TP-8/2

-       Podstawa 70 x 70 cm (drewno lakierowane, sklejka liściasta grubość 4,5 cm),

-       Tuba średnica wewnętrzna 50 cm, dwa wejścia, wysokość 80 cm, pokryta wysokiej jakości białą matą sizalową, 5 mm grubości, wewnątrz nie tapicerowana ścianki zaimpregnowane woskiem umożliwiając łatwe czyszczenie i zmywanie, dekle i przejścia wykonany z drewna lakierowanego (sklejka liściasta), na każdej półce poduszki zdejmowane do prania. 2 x Rozety średnica wewnętrzna 45 cm, spód drewno lakierowane (sklejka liściasta), obramowanie mata sizalowa, poduszka wyjmowana do prania,

-       2 x Półka w kształcie księżyca 26,5 x 62 cm

-       Hamak podwójny

-       Hamak pojedynczy

-       2 x rozeta średnica wewnętrzna 45 cm

-       Słupy 4 x 38 cm, 4 x 30 cm, 2 x 45 cm

-       Wysokość   220 cm

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Login to add comment

Napsat recenzi

Skrabadlo pro koćky Tuba TP-8/2

Skrabadlo pro koćky Tuba TP-8/2

Skrabadlo pro koćky Tuba TP-8/2 

Tuba z podestem  TP-8/2

-       Podstawa 70 x 70 cm (drewno lakierowane, sklejka liściasta grubość 4,5 cm),

 

Vážení zákazníci,


naše výrobky splňují nejvyšší kvalitativní normy jak pro provedení, taki pro použité materiály. Každý výrobek prochází před odeslánímhloubkovou kontrolou kvality. Současně vynakládáme maximální úsilí, abykomponenty použité na jejich výrobu byly zcela bezpečné pro kočky a člověka, např. všechny laky splňují normu DIN EN 71, což znamená, že neobsahují formaldehyd, insekticidy a těžké kovy. Laky tohoto typu lze použít v nemocnicích, i na lakování dětských hraček.Každý náš výrobek má:


- pětiletou písemnou záruku na celou konstrukci škrabadla a všechny spoje (velmi jednoduchý proces reklamace na základě fotek)


- dvouletou záruku na sloupy ke škrábání (způsob reklamace a její rozsah je v sekci Nové podmínky záruky Rufi)


- doručení v rámci celé EU zdarma, včetně plné ochrany posílaného zboží. Každý balík je pojištěn na jeho hodnotu, jednoduchý proces reklamace poškození při transportu bez účasti zákazníka, bez protokolu o škodě atd.


- plný záruční a pozáruční servis. V libovolném momentu můžete objednat libovolnou část škrabadla (i tehdy, kdy se daný model přestal vyrábět, jsou všechny jeho součásti dále dostupné jako náhradní díly).

Varianty potahu tohoto modelu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych